RODO

Szanowni Państwo!

W związku ze zmianami w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, przekazujemy zaktualizowane informacje w zakresie przetwarzania danych należących do Państwa. Jesteście zarejestrowani w naszej bazie  ze względu na to, że w ramach strony „Kobiety Torunia”:

  • dokonaliście zgłoszenia w formularzu „Zgłoś Kobietę”,
  • skontaktowaliście się z nami poprzez formularz kontaktowy lub email,
  • zapisaliście się do newslettera.

Zależy nam, żebyście dysponowali Państwo pełną wiedzą na temat tego, jak i po co przetwarzamy dane należące do Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt!

Przypominamy, że administratorem Państwa danych  jest Właściciel strony www.kobietytorunia.pl-Pracownia Pedagogiczno-Socjologiczna Alternatywa Łęcka Dominika, NIP: 8 7 9 2 2 8 5 8 7 2.

Możecie skontaktować się z nami na wiele sposobów, tj.:

  • e-mailem na adres: poczta@kobietytorunia.pl’
  • korzystając z formularza kontaktowego na stronie www.kobietytorunia.pl’

Od 25 maja 2018 roku przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli przetwarzanie danych budzi wątpliwości, możecie wnieść skargę do administratora danych.

Dane przetwarzamy w celu komunikowania się z Państwem w związku z procesem umieszczenia biogramu zgłaszanej przez Państwa Kobiety, realizacją komunikacji poprzez email lub w celu wysyłania newslettera.

Podanie danych do kontaktu jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne do realizacji tych zadań.

Państwa dane przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO.

Państwa dane w ramach strony www.kobietytorunia.pl’ przetwarzamy samodzielnie. Nie przekazujemy ich innym podmiotom, w tym poza Europejski Obszar Gospodarczy, czyli do państwa trzeciego.

Państwa dane przetwarzamy przez czas: realizacji zgłoszenia proponowanej przez Państwa Kobiety, komunikacji mailowej, wysyłania newslettera.

Posiadają Państwo prawo do  dostępu do treści danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania,  usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym),  ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

Pamiętajcie Państwo, że informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć na stronie www.kobietytorunia.pl’

Pozdrawiamy

Zespół www.kobietytorunia.pl’

Follow by Email
YouTube
Zmień rozmiar czcionki
Kontrast